Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rome vullkan

Panik në Itali, pas tërmeteve shkencëtarët konfirmojnë riaktivizimin e vullkanit pranë Romës

Përveç tërmeteve që kanë shkaktuar qindra të vdekur dhe dëme të mëdha materiale në dy muajt e fundit, Italia tashmë i trembet edhe një...

Lajmet e fundit