Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Romarjo Alliraj

Biznesmeni kërcënoi gazetarët brenda sallës së gjyqit, reagon UGSH: Asgjë nuk na kthen pas (VIDEO)

Unioni i Gazetarëve Shqiptarë ka reaguar pasi dy vlonjatët Romarjo Alliraj dhe biznesmeni Arben Veliko kërcënuan gazetarët brenda sallës së gjyqit. ...

Lajmet e fundit