Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Romarjo Alliraj dhe biznesmeni Arben Veliko

Biznesmeni kërcënoi gazetarët brenda sallës së gjyqit, reagon UGSH: Asgjë nuk na kthen pas (VIDEO)

Unioni i Gazetarëve Shqiptarë ka reaguar pasi dy vlonjatët Romarjo Alliraj dhe biznesmeni Arben Veliko kërcënuan gazetarët brenda sallës së gjyqit. ...

SAJOI ATENTATIN/ Biznesmeni kërcënon gazetarët brenda sallës së Gjyqit: Ua tregoj kur të dalim jashtë

Dy vlonjatët, Romarjo Alliraj dhe biznesmeni Arben Veliko sajuan një atentat më datë 12 maj, të ngjashëm me atë të filmave aksion. ...

Lajmet e fundit