Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

romantike

Këto dy shtete europiane festojnë “miqësinë” dhe “dashurinë platonike” në vend të Shën Valentinit

Miliona të rinj dhe të reja në Europë nxitojnë të blejnë lule, çokollata dhe dhurata të tjera për të dashurit e tyre pak para...

Ditëlindje përrallore në Paris, Valdrin Sahiti uron bashkëshorten me fjalët më romantike

Stilisti i famshëm shqiptar, Valdrin Sahiti organizoi një muaj më parë një festë madhështore për 1-vjetorin e vajzës së tij Bellas. ...

U deshën që fëmijë, por prindërit i ndanë. Fati i ribashkoi mbas shumë vitesh pasi…(Historia)

Qëkur ishin fëmijë, ndoshta edhe pa e kuptuar, tek ata lindën shkëndijat e para të dashurisë. Por rrugët e tyre u ndanë...

Cristiano Ronaldo “kapet mat” me të dashurën e re teksa kalojnë një mbrëmje romantike (FOTOT)

Futbollisti i Real Madrit është “kapur mat” nga paparacët në restorantin La Huerta de Tudela. Ata po kalonin një mbrëmje intime...

Propozim i veçantë për martesë në fushë për volejbollisten e Krutjes (Video)

Skenat e propozimeve për martesë tanimë janë bërë të famshme në të gjithë botën, ku figura të ndryshme u shprehin të dashurve të tyre...

Lajmet e fundit