Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

romantik

Jonit i sëmuret e dashura, gjesti i djalit të Ardit Gjebreas është për t’u adhuruar (FOTO)

Joni, djali i moderatorit të njohur Ardit Gjebrea është mjaft i komentuar në media, për shkak se së fundmi ai bëri publike lidhjen e...

Eklips tejet romantik, çifti kurorëzon martesën më errësirë të plotë

Gjatë fenomenit të  veçantë që ndodhi disa orë më parë, një çift amerikan kanë kurorëzuar në martesë lidhjen e tyre. Michael dhe...

Lajmet e fundit