Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

romano prodi

Ish-presidenti i KE: Hapni negociatat me Shqipërinë, përndryshe do të ketë pasoja

Ish-presidenti i Komisionit Evropian, Romano Prodi duke folur në forumin “Tirana Connectivity Forum” tha se nuk ka asnjë arsye për të ndaluar zgjerimin e...

Meta takon mikun e shqiptarëve, zbardhet çfarë i ka propozuar këtë mëngjes

Ish-kryeministri i Italisë, Romano Prodi është në një vizitë zyrtare në Tiranë dhe e ka nisur këtë mëngjes me Presidentin Ilir Meta. ...

Romano Prodi vjen në Tiranë, flet për shanset e integrimit të Shqipërisë në BE: Vështirësia kaloi, keni edhe 3 kritere për të përmbushur

Ish-kryeministri i Italisë, Romano Prodi e ka komentuar si progresive rrugën e Shqipërisë drejt Bashkimit Evropian. Teksa merrte pjesë në konferencën...

Lajmet e fundit