Tirana
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
45 %
3.6kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Roman Abramovich

Roman Abramovich pa vizë britanike, merr nënshtetësi izraelite

Miliarderi rus Roman Abramovich, pronar i klubit të Chelsea prej në muaji ka mbetur pa vizë britanike dhe është detyruar të transferohet në Izrael....

Oligarku rus, multimiliarderi i Chealsea-t anglez ndahet nga bashkëshortja, si rrodhën ngjarjet

Multimiliarderi rus Abramoviç, presidenti i ekipit të futbollit anglez Chelsea FC, ka njoftuar sot se do të ndahet nga bashkëshortja e tij e tretë...

Shqiptari që punoi portretin e Abramovich tërheq vëmendjen e italianes ‘La Gazzetta dello Sport’

Artisti shqiptar Gëzim Hidri ka tërhequr vëmendjen e prestigjozes italiane ‘La Gazzetta dello Sport’ me veprën e realizuar prej tij, që në qendër ka...

Lajmet e fundit