Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

romace

‘Është copëtuar’, merr fund romanca mes Rita Orës dhe yllit të Hollywood-it

Këngëtarja shqiptare me famë botërore i ka dhën fund romancës me Andrew Garfield. Mediat raportojnë se ylli i Hollywood-it e la...

Lajmet e fundit