Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

Rolling Hills

“Fshati Rolling Hills” në librin e Historisë, Erion Braçe njofton: Do të zhbëhet! Ministrja e Arsimit urdhëroi rishikimin e të gjitha teksteve

Ministrja e Arsimit Evis Kushi ka urdhëruar rishikimin e të gjitha teksteve të arsimit parauniversitar, për të rregulluar pasaktësitë dhe të pavërtetat që janë...

“Fshati” “Rolling Hills” në librin e historisë, reagon Ministria e Arsimit: Rrjetet profesionale do të rishikojnë tekstet shkollore

Ministrja e Arsimit  ka reaguar në lidhje me skandalin e librit të historisë së fëmijëve të klasës së katër në Shqipëri. Në libër modeli...

“Rolling Hills” në librin e historisë, Braçe u shpjegon fëmijët: Aty jetojnë njerëz që s’e njohin fshatin, me makina Bentley e Mercedez G, mure...

Deputeti Erion Braçe ka reaguar në lidhje me skandalin e librit të historisë së fëmijëve të klasës së katër në Shqipëri. Në libër modeli...

SKANDALI/ “Fshati” me vila 500 MIJË EURO futet në librin e HISTORISË të klasës së katërt: Aty është bukur dhe jetohet mirë!

Një skandal i madh ka ndodhur me librin e Historisë për fëmijët e klasë së katërt në Shqipëri. Në rrjetet sociale po qarkullojnë foto ku...

Sa doli nga burgu, vëllai i Arben ISARAJT sherr me armë me djemtë e BIZNESMENIT të njohur në Tiranë

Sherr me armë, në zonën e të pasurve në Tiranë. Disa muaj më parë Drejtori i Transportit Rrugor Arben Isaraj dhe...

Lajmet e fundit