Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

roli

Bërtet dhe sillet ashpër në televizor, Renato Mekolli sqaron të vërtetë për rolin që luan

Shefi i njohur i kuzhinës Renato Mekolli është kthyer një ndër emrat më të komentuar të showbizit shqiptar. Ai tërhoqi vëmendjen...

SHBA mbështet rolin e Kabulit në bisedimet për paqe

Ushtruesi i detyrës së sekretarit amerikan të Mbrojtjes, Patrick Shanahan, tha se është e rëndësishme që Qeveria e Afganistanit të përfshihet në bisedimet për...

Lajmet e fundit