Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rolex

Pushuesit i vjedhin orën ROLEX në mes të plazhit, ‘dyndet’ policia në Durrës

Sezoni veror ka hyrë në pikun e tij, shumë pushues vendas dhe të huaj kanë nisur prej ditësh pushimet përgjatë bregdetit shqiptar. ...

Lajmet e fundit