Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

roleks

Vodhën kasafortën me euro dhe florinj në Tiranë, arrestohen dy grabitësit dhe shpallet në kërkim një femër (EMRAT)

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës, ndërsa një grua është shpallur në kërkim. Ata akuzohen se...

Lajmet e fundit