Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

roland xhelili

Opozita protestë në Tiranë, Agron Duka dhe Lefter Koka për drekë me deputetin e PS, festojnë ditëlindjen e ish-futbollistit

Opozita e bashkuar sot zhvilloi një protestë e cila u përmbyll brenda katër orëve. Ndërkaq, pas protestës, aleati i Bashës, Agron...

Lajmet e fundit