Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Roland Vasija

17 vite burg për tre shqiptarët që u kapën me mijëra paund dhe kokainë në Britani (Foto/Emrat)

Një gjykatë në Britaninë e Madhe ka dënuar me 17 vite burg në total tre shqiptarët e arrestuar me kokainë dhe një shumë të...

Lajmet e fundit