Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

roland trebicka

Rama në Korçë, Peleshi i ‘mburret’ me bujtinat e shumta: Ka nga 3-4 në çdo rrugicë, kjo ka qenë shtëpia e Roland Trebickës, e...

Kryeministri Edi Rama ka vizituar sot qytetin e Korçës, ku i shoqëruar nga drejtuesi politik i PS në këtë qark dhe nga kryetari i...

Aktorët e ndjerë firmëtarë të peticionit, regjisori publikon dokumentet: Përbri emrave të tyre, Rama ka vënë kryqe

Nuk heq dorë nga beteja për Teatrin Kombëtar regjisori Kastriot Çipi i cili i ka shpallur luftë të hapur kryeministrit Edi Rama e ministres...

Pesë vite pa Roland Trebickën, artisti: Lyp mirënjohjen e të gjithëve për gjithçka që la pas

Sot bëhen 5 vite nga ndarja nga jeta e aktorit të madh Roland Trebicka. Në kujtim të tij, poeti shkodran Albert Vataj...

Asqeriu: Roland Trebicka vuante nga kanceri, ngrohej në teatër me filxhanin e çajit

Aktori Bujar Asqeriu ka treguar fakte rrëqethëse për aktorin Roland Trebicka. I ftuar në emisionin "360 Gradë" Asqeriu tha se aktori...

Lajmet e fundit