Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

roland saliu

Kush ishte Roland Saliu, kreu i OSHEE-së që humbi jetën nga atentati i mbrëmshëm, karriera dhe arrestimi në 2008-n

Roland Saliu ish-drejtori i OSHEE-së në Vlorë humbi jetën tragjikisht mbrëmë nga një atentat. Po kush ishte, Roland Saliu dhe karriera...

Vrasja e drejtorit të OSHEE në Vlorë, ministri Gjiknuri: Ngushëllime bashkëshortes dhe tre fëmijëve. Lamtumirë Landi

Ministri i Energjitikës dhe Industrisë, Damian Gjiknuri, ka shpehur ngushëllimet për vdarjen nga jeta të drejtorit të OSHEE në Vlorë, Roland Saliu, i cili...

Vriten në atentat drejtori i OSHEE në Vlorë dhe pronari i televizionit lokal

Roland Saliu, drejtori i OSHEE në Vlorë dhe pronari i televizionit lokal "Vlora Channel", Erven Hyseni janë vrarë pasditen e sotme në një atentat...

Atentat te “Sheshi i Flamurit”, vritet drejtori i OSHEE në Vlorë

Një person është vrarë dhe një tjetër është plagosur në një atentat me armë zjarri pasditen e sotme rreth orës 19:20 pranë një lokali...

Lajmet e fundit