Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Roland Liti

Grabitja e bankës në Ish Bllok, Gjykata e Tiranës jep dënimet për 2 autorët

Gjykata e Tiranës merr vendimin për dy autorët e grabitjes së 190 mln lekëve në një bankë në ish-bllok. Gjykata ka...

Kush është “Tony Montana” nga Fieri që grabiti bankën në Tiranë (Foto)

Alan Babamato 23 vjeç lindur ne Fier dhe banues ne Tirane, me arsim te larte dhe i padënuar më parë. Ky është një nga...

Lajmet e fundit