Tirana
light rain
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
0.5kmh
20 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
28 °
Hën
31 °
Mar
34 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

Roland Keta

Kush mori pjesë dhe kush e bojkotoi “foltoren” e Sali Berishës sot në Burrel

Ish-kryeministri Sali Berisha u ndal sot në "foltoren" e radhës në Burrel, ku u prit nga demokratët e këtij qyteti. Dy ish-deputetët Bedri Hoxha dhe...

Dogjani mbledh për Vit të Ri, deputetët që Basha i la jashtë Parlamentit (FOTO)

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Asllan Dogjani ka organizuar gjatë ditës së djeshme një drekë në një prej restoranteve të kryeqytetit, që servirin ushqime tradicionale ...

“Bregu dhe Selami nuk përjashtohen nga Partia Demokratike përse bëjnë kritika”

Humbja në bashkinë e Dibrës ka rikthyer në PD kritikat e “vjetra” për mënyrën e drejtimit të lidershipit të ri të partisë. Një pjesë...

Braçe, Ristani, Paloka dhe Keta përjashtohen përkohësisht nga Kuvendi, vërejtje për Berishën

Byroja e Kuvendit ka marrë sot vendimin për kërkesat e dorëzuara nga Partia Socialiste dhe Partia Demokratike lidhur me incidentin e një javë më...

Lajmet e fundit