Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

roland farruku

Arrestohet në Spanjë koka e klanit mafioz, Kreshnik Farruku: Trafiku i kokainës, dyshimet për tre vrasje dhe lufta me rivalët në Shqipëri

Është arrestuar në Spanjë Kreshnik Farruku, i konsideruar si një nga shqiptarët më të rrezikshëm të trafikut të kokainës në sasi të mëdha, dhe...

Lajmet e fundit