Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

roje

‘Anëtarët e familjes po shfaqin shenja’, denoncimi i rëndë i rojës së muzeut: Kam 21 ditë s’më pushon kolla e thatë dhe diarreja. Marr...

Një denoncim i bërë nga roja i Muzeut të Durrësit, 55 vjeçari me iniciale G.K, i cili thotë se dyshon që është i infektuar...

Një MAJOR shërben si ROJE e SUPERMARKETIT, rebelohet gazetari: Dreqi ta hajë, çoni ushtarët për roje, mos i ulni dinjitetin USHTARAKUT të lartë në...

Është kohë “lufte” e shpallur e tillë edhe nga kryeministri, por kjo nuk do të thotë të nëpërkëmbet trupa ushtarake shqiptare. ...

TRAGJIKE/ Mbytet në pishinë vogëlushja, nuk ndodhej asnjë roje

Një vajzë 12-vjeçare humbi tragjikisht jetën gjatë kohës që po kalonte pushimet në Bodrum të Turqisë me familjen e saj. Alisa...

Nga puna si roje deri te ajo me dru, Ramush Haradinaj tregon vështirësitë që ka kaluar para se të bëhej kryeministër

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, ka treguar se para se të bëhej kryeministër ka patur një jetë të vështirë. Haradinaj tregoi...

Gafa në samitin G20, rojet ngatërrojnë presidentin me një nga zyrtarët (VIDEO)

Presidenti Kinez Xi Jinping, ishte në ceremoninë përshëndetëse,e cila u zhvillua  në kuadër të Samitit të G20 që po mbahet Argjentinë. ...

Arrestohen rojet e gazsjellësit TAP, vidhnin karburantin e mjeteve (EMRAT)

Policia e Korçës ka zhvilluar një operacion të koduar si “Diezel 6”, falë të cilit ka vënë pranga një bandë prej 5 personash, që grabiste karburantin e...

Futbollisti shqiptar në Rusi përplaset me rojet e sigurisë në fushën e lojës (Video)

Mbrojtja që Bernard Berisha i bëri një fansi të ri në fund të takimit Anzhi – CSKA Moskë, ka bërë bujë në mediat angleze....

Lajmet e fundit