Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

roje bregdetare

Ministri publikon videon: Rojet bregdetare turke godasin me shkopinj emigrantët dhe i shtyjnë në detin Egje

Pamje të rënda janë publikuar nga ministri grek i Emigracionit dhe Azilit, Notis Mitarakis, i cili thotë se rojet bregdetare turke dhunojnë dhe shtyjnë...

VIDEO DRAMATIKE/ Roja bregdetare e SHBA ndalon në Oqean nëndetësen, kapen 232 milionë dollarë kokainë

Një video dramatike, tregon një anije të rojes bregedetare të SHBA që bën ndjekjen e një nëndetëseje që bënte transport kokaine në oqeanin pacifik....

Rrezikon të mbytet, shpëton për mrekulli turistja në Sarandë

Një turiste kosovare ka rrezikuar të mbytet ditën e sotme në plazhin Rinia në Sarandë. Rojet bregdetare Moisi Cera dhe Lorent...

Lajmet e fundit