Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

roja

Një ditë para protestës, vjen dorëheqja e parë nga selia e PD

Roja i brendhsëm i selisë së Partisë Demokratike, Pëllumb Matraku, ka dhënë dorëheqjen nga vendi i punës që ka mbajtur për 24 vite. Ai e...

E rëndë në Sarandë, roja rrëzohet nga kati i 15-të i pallatit, ndërron jetë

Një 63 vjeçar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në Sarandë, pasi është rrëzuar nga kati i 15-të i pallatit ku punonte si roje....

Pamje të rënda, roja godet me grusht të riun në qendrën tregtare dhe e hedh në tokë, më pas e tërheq zvarrë për ta...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Angli në një qendër tregtare, ku roja ka dhunuar një person me ngjyrë. Në videon e mëposhtme shihet...

I vendosi zjarrin vendit të depozitimit të plehrave, arrestohet roja 42-vjeçar (EMRI)

Një 42-vjeçar është arrestuar nga policia pasi akuzohet se i ka vendosur zjarrin vendit të të depozitimit të mbetjeve urbane të Bashkisë Lushnjë. Uniformat blu...

Sherri në qendrën tregtare në Tiranë, 29 vjeçari rrihet me rojen për parkimin, telefonon për ndihmë vëllain polic, ai qëllon me armën e shërbimit...

Një sherr që ka degjeneruar deri në përdorimin e armëve të zjarrit ka ndodhur dy ditë më parë në Tiranë, në ambientet e një...

EMRI/ Kopjoi çelësat e zyrave dhe vuloste certifikatat familjare, arrestohet roja i Njësisë Administrative nr.2 në Tiranë

Artan Cikollari, roje në Njësinë Administrative nr.2 në Tiranë, është arrestuar nga policia, pasi kishte kopjuar çelësat e zyrave të kësaj njësie dhe plotësonte...

E rëndë /Gjendet i pajetë roja i fabrikës, policia jep detaje

Rojtari i një fabrike është gjetur pa shenja jetë ditën e sotme në Rahovec. Lajmi u konfirmua nga zëdhënësi i policisë Nysret Gjurkaj. Në vendngjarje ka...

Grabitja e kompanise në Tiranë, arrestohet roja, nuk njoftoi Policinë për ngjarjen

Policia e Tiranës ka arrestuar 5 persona për vepra të ndryshme penale. Mes të arrestuarve është edhe një roje. I arrestuari është A. B. 59...

Zjarri te ‘Casa Italia’, dalin detaje të reja nga humbja e rojës Arjan Sala, shpëtoi 20 persona por vetë mbeti brenda

Detaje të reja kanë dalë nga zjarri te një magazinë në "Casa Italia", ku fatkeqësisht njëri nga rojet ka mbetur brenda dhe nuk po...

DETAJE nga GRABITJA e BLINDIT me miliona euro, ngjarja brenda AEROPORTIT të RINASIT, VRITET një person

Grabitje dhe shkëmbim zjarri brenda perimetrit të aeroportit të Rinasit. Mësohet se 4 persona, me një furgon të bardhë me një...

Lajmet e fundit