Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Roja Kombetare

Rusi, Putin krijon Rojen Kombëtare kundër terrorizmit dhe krimit të organizuar

Presidenti rus, Vladimir Putin njoftoi sot krijimin e një force të re të policisë federale, të quajtur Roja Kombëtare, që do të jetë pjesë...

Lajmet e fundit