Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

roja civile

Shkatërrohet rrjeti i trafikut të drogës dhe klandestinëve në Spanjë, 4 shqiptarë në pranga

Një rrjet trafikantësh të drogës dhe klandestinëve është shkatërruar në Spanjë, ku 14 persona kanë përfunduar në prangat e Rojes Civile. ...

Thirrje të humbura në telefon nga Shqipëria, alarmohet Spanja

Policia spanjolle i ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve të tregojnë kujdes kur në telefonin e tyre vijnë thirrje të humbura nga një sërë...

Lajmet e fundit