Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rogner

Takimi në Rogner, amerikanët vihen në lëvizje për reformën zgjedhore?!

Pas Gjermanisë duket se edhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës kane nisur lëvizjet intensive për të shtyrë përpara procesin e reformës zgjedhore. ...

Nusja i mbërthen fustanin Grida Dumës, dalin FOTOT PIKANTE nga dasma te Rogner (NGJASHMËRIA ME MAMANË)

Dalin të tjera foto pikante nga dasma e madhe e motrës së ish-deputetes së PD Grida Duma. Geris Duma u martua...

Berisha zbulon ku ishte Rama dje: Ua them unë, e di unë…

Ish-kryeministri Sali Berisha në një prononcim për mediat tha se kryeministri Edi Rama ditën e djeshme, ndërsa opozita protestonte ‘ishte fshehur te Rogneri’. ...

Rama thërret menaxherin: Hotel Rogner nis nga puna dhe ndjek menjëherë këshillat e kryeministrit

Kryeministri Edi Rama duket se ka ndikuar për një pamje tjetër të hotel “Rogner” duke i këshilluar menaxherit ndryshimin e ngjyrës nga e verdhë...

Lajmet e fundit