Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

roger stone

Gënjeu për çështjen e WikiLeaks, miku i Trump shpallet fajtor nga Gjykata Federale

Miku dhe aleati i Presidentit të SHBA, Donald Trump, Roger Stone, u shpall fajtor nga Gjykata Federale në Uashington ditën e sotme. ...

Arrestohet ish-këshilltari i Trump, prokurorët i gjejnë SMS me kreun e Wikileaks

Roger Stone, aleat i hershëm dhe këshilltar i Presidentit Trump gjatë fushatës së tij zgjedhore, është arrestuar në Florida me shtatë akuza të ngritura...

Mbi të rëndojnë 7 akuza, arrestohet këshilltari i fushatës së Trump Roger Stone

Arrestohet Roger Stone këshilltari i fushatës së presidentit të SHBA Donald Trump. Stone akuzohet se ka bashkëpunuar me Rusinë e Putinit...

Lajmet e fundit