Tirana
scattered clouds
12 ° C
12 °
12 °
54 %
4.6kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Roger Scruton

Forumi i Tiranës për Liri Ekonomike, Basha: Qeverisja e PS, më e djathtë se ne

U mbajt sot në Hotel Tirana International Forumi i Tiranës për Liri Ekonomike me temë:“Kur do të vihet kapitalizmi” , organizuar nga Fondacioni për...

Filozofi Roger Scruton nderohet në Shqipëri me “Doctor Honoris Causa”

“Filozofia është të bësh pyetje dhe të mos pranosh përgjigje të thjeshta”. Filozofi Roger Scruton para një auditori me pedagogë, studentë dhe personalitete të...

Lajmet e fundit