Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rogen

‘E keqja bën lajm…’, Rama ironizon mediat dhe jep njoftimin për Rogenin: 9-vjeçari u shërua nga një sëmundje shumë e rrezikshme

Kryeministri Edi Rama ka dhënë lajmin e mirë se një djalë 9-vjeçar është shëruar nga një sëmundje shumë e rrezikshme. Në...

Lajmet e fundit