Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Roei Sadan

Përshkoi mijëra km rreth botës, ra nga 500 metra në mal dhe u shërua; çiklisti izraelit gjen vdekjen pasi përplaset nga autobusi para shtëpisë...

Çiklisti veteran i sporteve ekstreme dhe aventurave, i cili u shërua mrekullisht dhe luftoi për jetën pas rënies nga 500 metra në mal në...

Lajmet e fundit