Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Rod Stewart

Rod Stewart takon fansen më të madhe të tijën ndonjëherë, surpriza që la pa frymë të moshuarën (VIDEO)

Asnjëherë nuk është vonë për të takuar idhullin tënd dhe asnjëherë s’i dihet se ku e takon. Mund të ndodhë edhe në një spektakël si...

Lajmet e fundit