Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Rockefeller

Vdes në moshën 101 vjeçare miliarderi David Rockefeller

David Rockefeller bankieri dhe filantropisti amerikan është ndarë nga jeta në moshën 101 vjeçare të hënën e marsit, 2017. Ai ishte...

Lajmet e fundit