Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rock n roll

Vdes pioneri i Rock n Roll, Fats Domino

Është ndarë nga jeta në moshën 89 vjeçare, Fats Domino, një nga intepretuesit më me ndikim  i muzikës rock dhe roll të viteve '50...

Ribashkohet grupi legjendar Guns N’ Roses

Një prej grupeve më të famshëm në botë të muzikës Rock, Guns N’ Roses, ka njoftuar se do të bashkohet për një performancë në...

Lajmet e fundit