Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

robotike

Roboti i sigurisë “kryen vetëvrasje” duke u hedhur në shatërvan

“Mesa duket kemi edhe disa vite përpara se robotët të sundojnë botën”. Në internet ka shpërthyer humori dhe ironia me një prej robotëve të...

Lajmet e fundit