Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

robin krasniqi

Bënë bujë me ndarjen, ribashkohen pas një viti çifti i njohur i showbizit shqiptar (FOTO)

Pasi i dhanë fund lidhje së tyre një vit më parë, modelja Heidi Lushtaku dhe boksieri Robin Krasniqi duket se janë rikthyer sërish bashkë....

Pas titullit ‘Kampion Bote’, boksieri Robin Krasniqi rifiton edhe zemrën e modeles së njohur, çifti rikthehet në krahët e njëri-tjetrit pas 7 muajsh të...

Boksieri shqiptar Robin Krasniqi ka arritur një tjetër fitore, pas titullit “Kampion Bote” në boks për peshat e mesme. Krasniqi është...

Lajmet e fundit