Tirana
scattered clouds
12 ° C
12 °
12 °
54 %
4.6kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Robi nga Selenica

Denoncimi BOMBË i Berishës: Kush janë dy killerat që lëvizin të lirë në Vlorë, me 4 makina të blinduara, gomone dhe..

Një tjetër denoncim ka publikuar ish kryeministri Sali Berisha nga “oficeri dixhital”, këtë herë për rendin publik në qytetin e Vlorës. ...

Lajmet e fundit