Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Roberto Cavalli

Nuk pritej! Roberto Cavalli i bën kërkesë për LIVE video në Instagram, ‘bota kthen sytë’ te moderatorja shqiptare 

Roberto Cavalli është një nga stilistët më të mëdhenj në botë. Edhe pse është 78 vjeç, imazhi dhe emri që ka krijuar nuk venitet...

Lajmet e fundit