Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Roberto Caparrotta

TRAGJEDIA me 35 të vdekur, habit këshilltari italian i Bashës, bën për ‘një lekë’ politikanët e shtetit fqinj, falenderon Shqipërinë

Disi i habitshëm ky reagim i këshilltarit italian të kreut të PD Lulzim Basha. Roberto Caparrotta, i cili prej vitesh jeton...

Italiani gjobitet në Tiranë dhe pas debatit me policin, shkruan: Dua drejtësi. Ku ta gjej?

Një italo-shqiptar që jeton në Shqipëri ka publikuar në profilin e tij në “Facebook” një video që tregon debatin e tij me një polici,...

Lajmet e fundit