Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

roberti

Nora me pushime bashkë me vajzën, Roberti publikon VIDEON që i habiti të gjithë

Që prej konfirmimit të ndarjes së tyre Robert Berisha dhe Nora Istrefi vijojnë të jenë në qendër të vëmendjes. Teksa Nora...

Pas ndarjes, Nora Istrefi padit Robert Berishën, ja arsyeja

Ndarja e çiftit të njohur Nora Istrefi dhe Robert Berisha është kryefjala e mediave rozë këto ditë. Teksa qarkullojnë aludime të...

FATKEQËSI, ÇIFTI I BUKUR, PO NDAHET!

Nga Edi OGA ekskluzivisht për newsbomb.al *Ndalohet kopjimi apo riprodhimi i këtij materiali FATKEQESI, ÇIFTI I BUKUR, PO NDAHET! Vera po...

Sherri i bujshëm me Tunën, Nora i del kundër Robertit: Nuk jam dakort që…

Nora Istrefi foli për herë të parë për sherrin e bujshëm të bashkëshortit të saj, Roberti me kunatën, Tunën. E ftuar...

Roberti tha se nuk flisnin, reagon Tuna (FOTO)

Prej shumë vitesh në media është diksutuar që Tuna dhe Nora Istrefi nuk kishin ndonjë marrëdhënie të mirë me njëra-tjetrën. Por...

Nora feston ditëlindjen, ja dhurata nga Roberti

Këngëtarja Nora Istrefi feston 32 vjetorin e lindjes. Bashkëshorti i saj Roberti dhe miqtë e tyre i kanë organizuar një festë surprizë. Është...

Një familje e mrekullueshme si e Robertit dhe Norës “shamikuqe” (FOTO)

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë ndër çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar. Së fundmi ata kanë nxjerrë një këngë së...

Lajmet e fundit