Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Roberti dhe Nora fotografohen duke darkuar bashkë

Pas ndarjes së bujshme, Roberti dhe Nora fotografohen duke darkuar bashkë

Tre muaj më parë, Robert Berisha njoftoi ndarjen nga bashkëshortja, Nora Istrefi, me të cilën ka një vajzë të quajtur Renee. ...

Lajmet e fundit