Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Robert Wilton

Zv. ambasadori i OSBE përfundon detyrën në Shqipëri pas 7 vitesh, kërkon punë në Prishtinë dhe Tiranë (MESAZHI)

Zv. Ambasadori i OSBE në Tiranë, Robert Wilton, ka përfunduar punën e tij në vendin tonë pas një periudhe 7 vjeçare. ...

Zv.ambasadori i OSBE pranon shitblerjen e votës: Rezultati i zgjedhjeve nuk do ndryshonte gjithsesi! Skandalet në Shqipëri të njëjta si në Perëndim e SHBA

Surprizuese kjo deklaratë e  zëvendësambasadorit të OSBE-së në Shqipëri, Robert Wilton. Nga Shkodra, në një bisedë me të rinjtë, diplomati ka...

Afrohen zgjedhjet, rritet trysnia e ndërkombëtarëve, OSBE: Bëni reformën zgjedhore, ne jemi gati

Kur kanë mbetur edhe disa muaj nga mbajtja e zgjedhjeve të përgjithshme parlamentare, ndërkombëtarët po rrisin trysninë mbi partitë politikë lidhur me reformën zgjedhore....

Lajmet e fundit