Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

robert toro

Atentati me armë zjarri trondit Vlorën, vritet një person

Disa persona të paidentifikuar i kanë zënë pritë me automjet dhe kanë ekzekutuar me armë zjarri një shtetas në Vlorë. Ngjarja...

Lajmet e fundit