Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Robert Redfield

Shefi i parandalimit të sëmundjeve: Vala e dytë e COVID do jetë më e fuqishme

Ditën e djeshme drejtori i Qendrave për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve, Robert Redfield në SHBA ka  thënë se një valë e dytë e...

Lajmet e fundit