Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

Robert Ndrenika

Veliaj uron aktorin Ndrenika për datëlindje: Gëzuar 80-të vjetorin i miri Robert

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj i ka uruar datëlindjen ikonës së teatrit dhe të kinematografisë shqiptare Robert Ndrenika. Përmes një postimi në rrjete sociale, Veliaj...

“Unë besoj! Ne do të fitojmë”/ Nga Robert Ndrenika e Tinka Kurti te Mariza Ikonomi e Eneda Tarifa, artistët shfaqen në mbështetje të PS...

Artistë dhe sportistë të njohur janë bërë bashkë në një video, të postuar sot në rrjetet sociale nga kryebashkiaku Erion Veliaj, në mbështetje të...

‘Mund të kenë halle të mëdha’, plas debati mes artistëve, Ndrenika i përgjigjet Budinës: Deri dje mbaje një golf leshi të pa larë, sot…

Regjisori Edmond Budina ka komentuar sot vendimin e artistëve të mëdhenj Robert Ndrenika dhe Tinka Kurti, për të marrë pjesë në spotin elektoral të...

Kurti dhe Ndrenika në spotet e PS, Budina: Mbështesin qeverinë që dhunon kolegët, mund të kenë halle më të mëdha

Regjisroi Edmond Budina komenton pjesëmarrjen e Robert Ndrenikës dhe Tinka Kurtit në spotet elektorale të Partisë Socialiste, që kërkojnë një mandat të tretë për...

‘Ata janë shitur’, plas debati në studio për Ndrenikën dhe Tinka Kurtin: Ç’i duan lekët ata? Turp të akuzosh një gjyshe 80-vjeçe që ka...

Në studion e “Open” ka agravuar debati mes numrit dy të PS, Taulant Balla dhe analistit Andi Bushati, lidhur me figurat që kanë marrë...

Sot gjithë ditën, do të shahet Tinka

Nga Frrok Çupi E çmuara Tinka, po të kërkojnë të të gjejnë; që në mëngjes po të kërkojnë. E ku dinë këta se ti jeton...

Pas Robert Ndrenikës, Rama “rrëmben” Tinka Kurtin, shfaqet në videon e radhës së kryeministrit: I duhet Shqipërisë, ai nuk ndalet kurrë (E PLOTË)

Kryeministri Edi Rama pas Robert Ndrenikës ka arritur të “rrëmbejë” edhe aktoren Tinka Kurti. Aktorja është shfaqur në spotin e radhës së Edi Ramës. Ajo...

Aktori Astrit Çerma për Bert Ndrenikën: E mban mend kur donim ti bënim ditëlindjen Demir Hyskies dhe PD na bllokonte për “ish-komunistin”, veç ti...

Aktori i njohur Astrit Çerma i ka dalë në mbrojtje aktorit Robert Ndrenika, i cili ditët e fundit është vënë në sulme, për shkak...

Shkrimtari Levonja i drejtohet qytetarëve: Boll me Robertin, faktoni ndryshimin. Kë zgjedh Ndrenika nuk i shërben shqiptarëve, por Edi Ramës

Shkrimtari i njohur Ilir Levonja ka bërë një reagim të gjatë dhe të shtruar me argumente, ku tregon se shqiptarët nuk duhet të merren...

‘O zot, djali i shokut Ali më shan nga Londra, eshtrat e tij…’, Ben Manaj i përgjigjet Ndrenikës: Babai im është gjallë. Ju keni...

Sot Kryeministri Edi Rama publikoi spotin e fushatës zgjedhore, ku në të bënte pjesë edhe aktori Robert Ndrenika, me zë dhe figurë. Kritikat kanë...

Lajmet e fundit