Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Robert Ndrenika letër Metës, tregon dhe qëndrimin për çështjen e kufijve: Jam i tëri me Hashim Thaçin, të më falë Ramushi

Robert Ndrenika letër Metës, tregon dhe qëndrimin për çështjen e kufijve: Jam me Hashim Thaçin, të më falë Ramushi

Aktori i njohur Robert Ndrenika i ka dërguar një letër të hapur Presidentit të Republikës Ilir Meta. Ndrenika shprehet se ka...

Lajmet e fundit