Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

robert langdon

Tom Hanks rikthehet si Robert Langdon në “Ferrin” e Dan Brown

Pas një suksesi të madh në kinema vite më parë me Kodin e Da Vincit në 2006-ën, më pas me Ëngjëj dhe Djaj në...

Lajmet e fundit