Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
2.1kmh
0 %
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

robert goro

Sizifi dhe Edith Piafi… Robert Goro vendos një ‘gur të rëndë’ në letërsinë shqipe (Romani që do t’ju mbajë mbërthyer)

‘Sizifi dhe Edith Piafi’, një roman nga Robert Goro.   Gazetari përmes kësaj vepre vendos një ‘gur të rëndë’ në letërsinë...

‘Emrat e publikuara janë fake’, gazetari tregon ku ndodhen listat e fondeve të zeza

Gazetari i njohur Robert Goro ka folur në një lidhje direkte me emisionin “360 gradë” për fondet e zeza të Greqisë me të cilat...

Gazetari rrëfen momentin rrëqethës: Si më shpëtuan jetën dy çunat e mi, ende pa lindur…

Gazetari i njohur Robert Goro ka rrëfyer një moment rrëqethës nga karreira e tij, që mund të kishte humbur jetën. Në...

Gazetari i BBC tregon se kush është fotografja e parë femër në Shqipëri

Shkrimtari dhe gazetari i BBC në Athinë, Robert Goro, tregon se si studiuesi Pirro Naçe evidentoi faktin se gjyshja e tij, Fotina Goro është...

Lajmet e fundit