Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
3.6kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

robert de niro

Publikohet trajleri i filmit ‘The Comeback Trial’, Blerim Destani luan krah Morgan Freeman dhe Robert De Niros (VIDEO)

Është publikuar trajleri i filmit "The Comeback Trial", në të cilin pjesë e kastit të aktorëve është edhe aktori shqiptar Blerim Destani. ...

Robert de Niro deklaratë të fortë për Trump: Nuk i intereson fare sa njerëz vdesin

Aktori i njohur i Hollivudit, Robert de Niro ka bërë kritika të ashpra kundër Presidentit amerikan Donald Trump në lidhje me menaxhimin e pandemisë...

Doni të jeni aktor përkrah DiCaprio dhe De Niro, ja çfarë duhet të bëni

Leonardo DiCaprio dhe Robert De Niro, fansave që ofrojnë ndihmë në periudhën e koronavirusit, u ofrojnë shansin për t’u shfaqur në filmin e tyre...

Robert De Niro dhe Robin Williams pinë kokainë me John Belushin natën që ai vdiq

Shkrimtari Shawn Levy zbulon detaje tronditëse nga çastet e fundit të jetës të aktorit me origjinë shqiptare John Belushi në vitin 1982. ...

Ndahet aktori, pas 20 vitesh martesë

Aktori Robert De Niro dhe bashkëshortja e tij Grace Hightower kanë qenë një çift i lumtur së bashku. Ata gëzojnë plot...

I tha “Fu*ck off”, Donald Trump shpërthen ndaj Robert De Niros: Ke ngrënë shumë goditje në kokë

Presidenti Amerikan Donald Trump i është përgjigjur ashpër aktorit të famshëm hollivudian Robert De Niro, pasi ky i fundit i tha “ik q*u” gjatë...

Bebe Rexha sot te “Tonight Show” nga Jimmy Fallon, së bashku me Martin Garrix dhe Robert De Niro

Bebe Rexha është e ftuar sot në një nga spektaklet më të ndjekur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Së bashku me...

Lajmet e fundit