Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
0.5kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Robert Davi

Dy aktorë të Hollywood për promovimin e filmit të tyre në Shqipëri

Më 14 Prill në Cineplexx do të vijnë për herë të parë aktorët Robert Davi dhe Luke Goss. Aktorët e...

Lajmet e fundit