Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Robert Berisha

Pas ndarjes nga Nora Istrefi, Robert Berisha bën deklaratën e fortë: Nuk kam më dashuri për të tjerat

Pas ndarjes së bujshme nga këngëtarja, Nora Istrefi, Robert Berisha është përfolur herë pas here për lidhje me bukuroshet e ekranit shqiptar. Së fundmi ai...

E ngacmoi për këngën e Norës, Roberti ofendon komentuesin

Nora Istrefi dhe Butrint Imeri kanë prezantuar së fundmi këngën e tyre më të re të titulluar "Dy Zemra", ndërkohë që komentet kanë qenë...

Xhesika Kadiu qenka ndarë ‘keq’ me Robert Berishën: Më pëlqen të vishen meshkujt si plehra pasi ju shkon 

Modelja e njohur, Xhesika Kadiu vazhdon të përflitet së tepërmi për lidhje-ndarjet me Robert Berishën.   Tashmë ish e dashura e...

Robert Berisha i penduar, ia thotë publikisht këngëtares pas ndarjes: Norës do ti kërkoj falje gjthmonë, i kam borxh tërë jetën…

Robert Berisha shfaqet i “penduar”. Ai ka bërë një deklaratë të papritur kundrejt këngëtares Nora Istrefi pas divorci, të cilës i ...

Robert Berisha tregon emrin e këngëtares me të cilën do të donte të mbyllej në karantinë

Deri para pak ditësh Robert Berisha ishte i karantinuar në Qendrën Studentore në Kosovë, pasi ishte kthyer nga jashtë vendit. Ndërkohë...

Prej dy javësh i izoluar në qendrën studentore, Robert Berisha merr përgjigjen e analizave për COVID 19

Këngëtari Robert Berisha prej dy javësh ndodhej në karantinë në konviktin e Prishtinës për shkak se kishte udhëtuar në SHBA. Ditën...

Pas ndarjes së bujshme, çfarë po ndodh me Norën dhe Robertin? Shihen bashkë në…(VIDEO)

Lajmi më i bujshëm i kësaj vere për shtypin rozë ishte sigurisht ndarja pas 13 vitesh e Robert Berishës dhe Nora Istrefit. ...

Ndarja e bujshme me Robert Berishën, reagon për herë të parë Nora Istrefi

Nora Istrefi ka reaguar për herë të parë pas ndarjes nga Robert Berisha, me të cilin ka edhe një vajzë, me emrin Rene. ...

Ndarja e bujshme, Robert Berisha bën veprimin e papritur në postimin e Norës (FOTO)

Ndarja e çiftit të njohur Robert Berisha dhe Nora Istrefi ishte kryefjala e shtypit rozë këtë verë që kaloi. Lajmin e ndarjes e ndau...

Robert Berisha nuk përmbahet, shan keq në Instagram

Robert Berisha e ka nisur ditën sotme mjaft i irrituar. Një video që po qarkullon në Instagram ku një baba rreh...

Lajmet e fundit