Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Robert Berisha si asnjëherë më parë, bën dedikimin e veçantë për familjen

Robert Berisha si asnjëherë më parë, bën dedikimin e veçantë për familjen (FOTO)

Robert Berisha, këngëtari dhe njëkohësisht bashkëshorti i Nora Istrefit, i ka bërë një dedikim të veçantë familjes së tij. Në Instagram,...

Lajmet e fundit